Grupa Wesele – Studio Filmowe

STUDIO FILMOWE

Shadow
Slider

STUDIO FILMOWE

Wybierz kategorię STUDIO FILMOWE w menu (w prawym górnym rogu) i zapoznaj się z naszymi realizacjami.

Jeśli wybrali już Państwo zespół weselny i lokal weselny, na pewno zastanawiacie się czy chcecie zamówić film ze ślubu i wesela.

Film ślubny/weselny  stanowi wspaniałą pamiątkę na długie lata. Obecnie na weselach w modzie są również inne realizacje wideo: teledysk z wesela, film na podziękowania dla rodziców czy też klip z pleneru ślubnego.

Zawodowy operator ślubny nie przeszkadza w przebiegu ślubu i wesela, działa dyskretnie i nie kręci wszystkiego. Dobry kamerzysta ślubny wie w którym momencie jest potrzebny, umiejętnie i efektownie rejestruje najważniejsze ujęcia. Następnie podczas montażu filmu ślubnego kamerzysta pamięta cały proces nagrywanych ujęć. Wie jak szybko i efektownie zmontować film ślubny.

Na rynku usług operatorskich jest wielu „kamerzystów” którzy aparatami cyfrowymi nagrywają całe wesele, niemal bez przerwy. Pytanie tylko,  jaki film powstanie z takiego podejścia operatora? Klasyczny, nudny „tasiemiec” trwający ponad 2 godziny.

Jeśli oczekujecie Państwo jednak nowoczesnego filmu z wesela (ciekawego z nowoczesnymi ujęciami i  o optymalnej długości), a dodatkowo chcecie Państwo mieć klip (skrót) z całego ślubu i wesela, nasze filmowe studio ślubne wie jak Państwu pomóc. Zapraszamy do oglądania skrótów z naszych realizacji.