Hotel Crocus****

Wrota Tatr!

HOTEL CROCUS****

Arrow
Arrow
Shadow
Slider

Hotel Crocus****

Tytusa Chałubińskiego 40
Zakopane

Strona internetowa:
www.hotelcrocus.pl

Hotel Crocus**** w Zakopanem – Wrota Tatr
Idealne miejsce na magiczny ślub oraz niezwykłe przyjęcie weselne.

Szanowni Państwo,
Czas narzeczeństwa oraz planów na wspólną przyszłość to jeden z najciekawszych okresów życia każdej pary. Magiczny ślub oraz niezapomniane przyjęcie wesele koniecznie powinno zostać zorganizowane w niebanalnym otoczeniu.
Takim miejscem niewątpliwie jest kameralny i wytworny Hotelu Crocus **** w centrum Zakopanego umiejscowiony w pobliżu Tatrzańskiego Parku Narodowego. Nowoczesna konstrukcja budynku połączona z elementami architektury zakopiańskiej klasuje Hotel Crocus**** na jednym z najwyższych miejsc w rankingu zakopiańskich hoteli.
Ogromnym atutem hotelu jest Foluszowy Potok, który płynie w sąsiedztwie hotelowego patio. Na patio dla gości jest przygotowany letni ogródek z wygodnymi fotelami i stołami, przy których goście w okresie letnim chętnie spędzają czas podczas śniadań oraz kolacji.

W ramach pobytu w Hotelu Crocus**** dla gości weselnych oddajemy:
– dużą salę konferencyjno-bankietową o powierzchni 160 m2 z klimatyzacją, dostępem do światła dziennego, bezpośrednim wyjściem na patio
– lobby bar
– przestronny, pięknie zagospodarowany hol
– basen o wymiarach 12 m x 6 m x 1,5 m
– nowoczesna siłownia – NOWOŚĆ!!!
– jacuzzi
– sauna fińska
– łaźnia turecka
– parking
– Internet

Hotel Crocus**** posiada 49 wygodnych, dużych i funkcjonalnie urządzonych pokoi oraz dom góralski o powierzchni 200 m2. Jednorazowo w hotelu jest możliwe zakwaterowanie 96 osób.
STRUKTURA POKOI:
– 2 pokoje 1-osobowe
– 38 pokoi 2-osobowych
– 5 pokoi Lux 2-osobowych
– 3 apartamenty 2-osobowe
– Apartament Prezydencki
– Góralski Domek Regionalny ( 3 sypialnie, salon, taras, sauna fińska, kominek, ogród, 200 m2 powierzchni )

Pokoje hotelowe urządzono zgodnie z kryteriami stawianymi obiektom czterogwiazdkowym, w tym między innymi:
– telewizję satelitarną
– telewizory LCD
– telefon
– ręczniki
– szlafroki
– bezpłatny dostęp do Internetu
– sejfy
– mini – bar
W Hotelu Crocus**** znajduje się Restauracja VERNUS, w której specjalnością Szefa Kuchni jest mistrzowskie łącznie smaków Retro&Fusion. Restauracja Vernus została wyróżniona w prestiżowym Żółtym Przewodniku Gault & Millau Polska. Znakiem rozpoznawczym restauracji jest wyjątkowo profesjonalna obsługa a serwowane dania są efektownie podane.
Przyjęcia weselne to wydarzenia, do których przygotowujemy się z największą starannością. Każdy element menu jest szczegółowo omawiany z Szefem Kuchni.
Hotel Crocus**** zadbał również o zorganizowanie odpoczynku w hotelowym centrum rekreacji oraz SPA. Odnowa biologiczna pozwoli na zregenerowanie siła witalnych po fantastycznym przyjęciu weselnym.