Fotografia ślubna

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Shadow
Slider

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Przeglądnij portfolio naszych fotografów w kategorii FOTOGRAFIA ŚLUBNA w menu (w prawym górnym rogu).

Jeśli wybrali już Państwo salę weselną i zespół muzyczny lub Dj-a, przychodzi cza na kolejne ważne decyzje, m.in wybór fotografa ślubnego.

Profesjonalne zdjęcia ze ślubu i wesela dla większości Par Młodych są obowiązkową pamiątką. O ile nie każdy decyduje się na produkcję filmu ślubnego, to jednak fotograf ślubny jest nierozłącznym elementem niemal każdego wesela.

Na fotografowanie w trakcie ceremonii ślubnej potrzebne jest specjalne zezwolenie, ale zdjęcia na weselu już może zrobić każdy… Niestety nie sprawdza się to w praktyce. Nie każdy z nas ma zawodowego fotografa w rodzinie lub wśród znajomych. Jeśli reportaż weselny powierzymy koledze, który ma dobry aparat cyfrowy i lubi robić zdjęcia, to niestety będziemy rozczarowani efektami. Czasu nie cofniemy i amatorskie zdjęcia z wesela pozostaną z nami na zawsze.

Dobry fotograf ślubny, analogicznie jak operator wideo nie przeszkadza w przebiegu ceremonii ślubnej i wesela. Zawodowy fotograf ślubny działa dyskretnie, uwieczniając w kadrze najważniejsze chwile ślubu i wesela.
Fotografia ślubna jest specyficznym rodzajem reportażu, która ma na celu  pokazanie piękna i emocji, niezależnie od wystroju sali weselnej czy pogody.
Dodatkowo dobry fotograf weselny ma doświadczenie i pomysły na unikalny plener ślubny. Potrafi reżyserować Młodą Parę podczas sesji ślubnej plenerowej lub studyjnej.

Zapraszamy do zapoznania się z portfolio naszych fotografów ślubnych. Gwarantujemy, że nasi fotografowie ślubni spełnią Państwa oczekiwania i z dumą będziecie wracać do swojego ślubnego albumu i udostępniać zdjęcia z wesela swoim przyjaciołom.